Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı Arasında Dövme Krizi: Evlenmek İstiyorsa...

Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı Arasında Dövme Krizi: Evlenmek İstiyorsa...

Survivor 2020'de tanışıp yarışmadan sonra ilişkiye başlayan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı arasında dövme krizi yaşanıyor. 

Nisa Bölükbaşı, Yağcı'nın ensesinde eski sevgilisinin dövmesinin olduğunu dile getirerek, sevgilisine kendisiyle evlenmek için o dövmeyi sildirme şartı koyduğunu anlattı. 

Barış Murat Yağcı ile uzun süre yalanladıkları ilişkileri sosyal medyaya sızdırılan öpüşme videosu ile ortaya çıkan Nisa Bölükbaşı, evlilik teklifine ilişkin önemli açıklamalar yaptı. 

 Bölükbaşı, "Yok artık bu kadarı da pes dediğin açıklama neydi son dönemde?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Barış’ın vücudunun her yerinde dövme var. Yaz aylarında dövmelerinin anlamını sormuştum. O da 'Sana güvendiğimde söylerim' demişti. 'Allah Allah' dedim. Bir zaman geçti, yine sordum. Anlatmaya başladı. Sıra ensesindeki dövmeye gelince 'boşver' dedi. Ben de 'tamam' dedim..."

"Sonra sosyal medyadan öğrendim ki eski sevgilisinin adı yazıyormuş. Konuştuk. 'Bütün dövmeler benim eski hayatımın bir parçası, silemem' dedi. Ben de dövmeyi istemediğimi söyledim, 'sileceksin' dedim. Sürekli 'Seninle evleneceğim' diyor ya, ben de 'Benimle evlenmek istiyorsan bu dövme olmayacak. O dövme varsa ben yokum' dedim. Şimdi bunun kavgasını yapıyoruz."

 

Etiketler
nisa bölükbaşı
barış murat yağcı
nisa bölükbaşı evlenme şartı
barış murat yağcı dövme